Hakkımızda

Dogalguzelim.com Sayfamız,cilt güzellik,genel sağlık,çocuk,bebek sağlığı,cilt,cilt bakım,cilt hastalıkları,makyaj,epilasyon,el ayak bakımı,zayıflama,diyet,cilt maskeleri ve günlük hayatınmız da ihtiyaç duyduğumuz genel bilgiler hakkında öneri ve araştırmalar sonucunda elde edilen verilerin toplanması ile çalışmalarını yürütmekte olan,ağırıklı olarak kadınlara hitap eden cilt bakımı ve sağlık sitesidir.

Yazmış olduğumuz makalaler çok titiz çalışmalar sonucunda yayınlanmaktadır dogalguzelim.com ekibi olarak paylaşımlarımızın sorumluluğumuzun farkında olduğumuzu belirtmek isteriz.

Sizlere faydalı olup yüzünüzdeki tebessüme bir nebze katkıta bulunmamız bizi mutlu edecektir.

Önemli Uyarı 

dogalguzelim.com sayfamıza yer alan konular genel olarak doktor tavsiyeli değildir.  Bilgilendirme amaçlıdır alternetif tıp olarak adlandırdığımız yöntemler dir .Bu yöntemler kişiye göre farklılıklar gösterebileceğini hatırlatmak isteriz.Yayınlamak ta olduğumuz bitkisel tarifler ve kişiye özgü bazı rahatsızlıklar dan kaynaklı problemlerden dogalguzelim.com sayfası sorumluluk kabul etmez.Ve sorumlu tutulamaz.

ÖNEMLİ: Maske ve kürleri denemeden 6 saat önce Karışım hazırlanmalı ve % 2-3 lük kısmı cilde uygulanıp yarım saat beklenmelidir Şayet herhangi bir alerjik durum, kızarıklık ve yanma hissi yaşanmazsa maske veya kür cilde uygulanmalıdır. Cilt yapısının bu karışıma treaksiyon göstermesi durumunda karışım kullanılmamalıdır.

 

dogalguzelim.com sayfamız adalete telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı ilke edinmiştir, Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir yazıdan dolayı rahatsızlık yaşayan paylaşımların gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri,ondergoztepe25@gmail.com mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

 

Lütfen Görünüm > Bileşenler menüsünden istediğiniz "Kategori Sağ 300px" bileşenlerini buraya sürükleyiniz.